Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Najčastejšie otázky a odpovede

  

1. Prestať fajčiť - najčastejšie otázky a odpovede

2. Zdravotné najčastejšie otázky a odpovede 

 

 

1. Prestať fajčiť

 

Čo je to biorezonancia ?


Rezonancia znamená vibrovať v harmónii s okolitým zdrojom energie. V medicíne hovoríme o biorezonancii, pretože sa zaoberá živými organizmami. Každá látka má vzor energie. Tieto vzory môžu byť zhromaždené, pripravené a použité pre telo ako zdroj pre stimuláciu prirodzeného hojenia.Ako funguje liečba?


Ustálenie vody pomocou zákonov fyziky umožňuje tzv. fáza rušenia. Biorezonančný prístroj zosníma frekvenciu vzoru akejkoľvek návykovej látky, invertujúci zrkadlový obraz a odovzdá ho späť do tela cez elektródy. Zrkadlový obraz vzoru dopĺňa originál a obidva sa navzájom zrušia. To stimuluje telo do detoxikácie, odstránenie pamäte a zvyšku látky, a tým sa výrazne znižujú chute.Aká je úspešnosť liečby prestať fajčiť?


Úspešnosť liečby prestať fajčiť je nad 98%.
Prečo liečba nefunguje pre všetkých?
Podľa našich skúsenosti, existuje niekoľko dôvodov, prečo liečba nemusí fungovať, ale hlavne, ak nie ste psychicky pripravení a po druhé, ak nie ste fyzicky pripravení. U približne 2% ľudí je liečba neúspešná.

 

Prečo sa musím vyhnúť alkoholu a kofeínu?


Žiadame vás, aby ste nepili alkohol a kofeín preto, že vaše telo je pripravené pre stimuláciu detoxikácie od nikotínu a vyhnutie pitia alkoholu a kofeínu bude znamenať, že vaše obličky, pečeň a lymfatické žľazy sú voľné pre detoxikáciu nikotínu a látok spojených s fajčení a nie pre detoxikáciu alkoholu a kofeínu. Odporúča sa pitie 2 litrov vody denne, pre pomoc vody s detoxikáciou a odstránenia toxínov z tela.Čo sa stane, keď neprestanem fajčiť na prvý raz?


Ponúkame Vám druhé sedenie na odvykanie fajčiť - zadarmo, jeden mesiac po prvom ošetrení. Ak ste neuspeli v prvom kole, ponúkneme rady pripraviť telo fyzicky tak, aby sa druhým ošetrením dostavil úspech.Bude liečba bolieť?


Biorezonancia je úplne bezbolestná, neinvazívna a bez liekov. Niektorí ľudia sa môžu cítiť veľmi mierne brnenie, alebo impulz, ale toto je opísané ako príjemný pocit.

 


Existujú nejaké vedľajšie účinky liečby biorezonancie?


Biorezonancia stimuluje vlastné prirodzené detoxikačné procesy. Detoxikačné príznaky môžu zahŕňať bolesti hlavy, únava, pocit stagnácie, podráždený žalúdok, kovovú chuť v ústach, a tak ďalej. Oni nie sú dôvodom na obavy, a zvyčajne ustupujú počas niekoľkých dní.

 

Je tu niekto, kto nie je vhodný pre liečbu?


Neodporúčame aplikáciu pre každú záujemkyňu, ktorá je v prvom trimestry tehotenstva. Každý, kto má kardiostimulátor by nás mal informovať v čase rezervácie, a tiež v deň liečby, to je tiež súčasťou našeho krátkeho dotazníku. Ak máte implantovaný kardiostimulátor uistite sa, že magnetické elektróda nie je používaná v priebehu liečby. Inak je liečba bezpečná aj pre ľudí s kardiostimulátorom.

Záleží na tom, keď užívam lieky?


Biorezonančná liečba nebude mať vplyv na lieky, ktoré Vám Váš lekár predpísal pre vás, a nie je nutné prestať užívať predpísané lieky pred liečbou. Avšak by sme radi, aby ste prestali užívať lieky ordinované bez lekára samostatne, ak sa vám podarí pokiaľ je to možné napríklad aj lieky proti bolesti.

 

Ako dlho je každé ošetrenie?  

Ošetrenie trvá cca 1 hodinu.

 
Môžem riadiť po zákroku?


Odporúčame, aby ste nejazdili priamo po ňom, len veľmi malej menšine klientov sa točila hlava. Ak sa nemôžete vyhnúť jazde, odporúčame, aby ste sa nadýchali čerstvého vzduchu, mali teplé bylinné pitie alebo niečo na zahryznutie kým sa nebudete cítiť fit riadiť.

 
Sú nejaké vekové obmedzenia?


Nie, nie sú tam žiadne vekové obmedzenia. Ak ste mladší ako 18 rokov, musíte prísť so zákonným zástupcom.

Ako môžem rezervovať schôdzku?


Buď telefonicky alebo priamo na www.bioharmonia.sk v kolónke REZERVÁCIA.

 

 

2. Zdravotné najčastejšie otázky a odpovede


Čo je to biorezonancia?


Rezonancia znamená vibrovať v harmónii s okolitým zdrojom energie. V medicíne hovoríme o biorezonancii, pretože sa zaoberá živými organizmami. Každá látka má vzor energie. Tieto vzory môžu byť zhromaždené, pripravené a použité pre telo ako zdroj pre stimuláciu prirodzeného hojenia.Ako funguje liečba?


Ustálenie vody pomocou zákonov fyziky umožňuje tzv. fáza rušenia. Biorezonančný prístroj zosníma frekvenciu vzoru akejkoľvek návykovej látky, invertujúci zrkadlový obraz a odovzdá ho späť do tela cez elektródy. Zrkadlový obraz vzoru dopĺňa originál a obidva sa navzájom zrušia. To stimuluje telo do detoxikácie, odstránenie pamäte a zvyšku látky, a tým sa výrazne znižujú chute.Ako rýchlo dostanem termín na moje prvé vyšetrenie?


Podľa dostupnosti voľného termínu na rezervačnom on-line systéme BIOHARMONIE na www.bioharmonia.sk alebo telefonicky, rezervácia je do niekoľkých dní. 

 

Ako sa mám pripraviť na prvú diagnostiku?


Prosíme Vás si priniesť všetky lieky a alebo doplnky, ktoré užívate, ako aj Váš zdravotný záznam, raňajší moč v skúmavke a vodu z ktorej pripravujete stravu a pijete.Koľko ošetrení budem potrebovať?


Spočiatku, odporúčame medzi 4 až 8 krát v týždňových alebo dvojtýždňových odstupoch v závislosti od zložitosti problému. Podľa našich skúseností sme zistili, že nám môžu pomôcť otočiť zdravie u mnohých ľudí do 6 schôdzky.Ako dlho budem na klinike pre každú reláciu?


Každé sedenie trvá po dobu do 1 hodiny.Bude liečba bolieť?


Nie nebude. Biorezonancia je kompletne neinvazívna, a nevyžaduje žiadne lieky. Niektorí ľudia môžu cítiť veľmi mierne brnenie, alebo impulz do dlane rúk, ale ten pocit bol opísaný ako príjemný.Sú nejaké vedľajšie účinky liečby Biorezonanciou?


Hoci väčšina ľudí má dobrý pocit po sedení, Biorezonanciou sa stimulujú vlastné prirodzené detoxikačné procesy a detoxikačné príznaky môžu zahŕňať bolesti hlavy, únava, pocit stagnácie, podráždený žalúdok, kovová chuť v ústach, a tak ďalej. Oni nie sú však dôvodom na obavy, a zvyčajne ustupujú počas niekoľkých dní.

 

 

Čo by som mal očakávať, že po príchode na pracovisko BIOHARMONIE?


Budete vyzvaní na vyplnenie komplexného zdravotného dotazníka, ktorý nám dá väčší náhľad do problému, ktorý chcete riešiť. Tento dotazník môže trvať okolo 15 minút na vyplnenie preto prosím prísť včas.

Čo mám očakávať od počiatočnej konzultácie?


Počiatočné konzultácie sa zvyčajne skladajú z testovania na Biorezonančnom prístroji na získanie čo najlepšieho oboznámenia, čo sa deje vo Vašom tele, spolu s nutričnou konzultáciou a vypracovaním Vášho individuálneho liečebného plánu.

Test Alergie


Mnohé zdravotné príčiny skrytej alergie a neznášanlivosti potraviny vo všeobecnosti testujeme všetkým záujemcom o liečbu alergie na prvom sedení.

Čo mám očakávať od vyšetrenia príčin a čo bude ďalej?


Následné stretnutia sa budú skladať z liečby na Biorezonančných prístrojoch, poprípade upravenia diéty za pomoci diétnej sestry.

Musím užívať akékoľvek doplnky stravy?


Hoci doplnky nie sú podstatné, odporúčame ich, v správnej výžive za účelom vyrovnania nerovnováhy a podpory tela pri vlastných prirodzených detoxikačných procesoch. Býva väčší úspech, pokiaľ aj doplnky sprevádzajú liečbu.

Záleží na tom, keď už som užil lieky?


Biorezonančná liečba nebude mať vplyv na lieky, ktoré Vám lekár predpísal, a nie je nutné prestať užívať predpísané lieky pred začatím liečby. Avšak boli by sme radi, aby ste prestali užívať lieky užívané bez odporučenia lekára, ak sa vám to podarí, pokiaľ je to možné napríklad lieky proti bolesti. Budete požiadaní o prinesenie všetkých liekov, ktoré užívate a vyplnenie zdravotného dotazníka, ktorý vyplníte pred prvým vyšetrením.

Má môj lekár vedieť o mojej liečbe biorezonanciou?


Viac a viac všeobecných lekárov je informovaných o Biorezonancii. Ak máte záujem aby sme poslali nejaké informácie Vášmu lekárovi, radi to urobíme.


Sú nejaké vekové obmedzenie?


Nie, nie sú tam žiadne vekové obmedzenia. Ak ste mladší ako 18 rokov, musíte prísť so zákonným zástupcom.

Ako si môžem rezervovať schôdzku?


Buď telefonicky, alebo na www.bioharmonia.sk  v  kolónke REZERVÁCIA. 


 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

1427320

18.9.2019
ÚvodÚvodná stránka