Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Naša skúsenosť, naše vedomosti, 17 ročná história a prístrojové vybavenie

 


BIOHARMONIA bola prvá klinika tohoto druhu na Slovensku vôbec. Začiatok pôsobenia sa datuje už na rok 1992, kedy pod vedením doktora Mariána Šucha sídlila v Topoľčanoch. Po dlhšej pauze z vyťaženosti pána doktora ( pôsobil ako riaditeľ v NsP Topoľčany ) sa opäť otvorili nové priestory v Krušovciach. Doktor má rozsiahle medzinárodne skúsenosti v takmer všetkých lekárskych oblastiach ( štúdium v USA a mnohé ďalšie ). BIOHARMONIU založil na pomoc všetkým ľuďom, pretože dnešná farmakoterapia a aj medicínske špecializácie už jednoducho nestačia a v mnohých prípadoch ani nevedia účinne pacientom odstrániť ich zdravotné problémy. BIOHARMONIA prináša pomoc aj pre fajčiarov metódou založenej na biorezonančnej terapii.
Čím sa my odlišujeme od iných je naša skúsenosť, naše vedomosti pri viac ako 17 ročnej histórii a prístrojové vybavenie. Naše mnohoročné skúsenosti už pomohli tisíckam ľudí. Záruka je v odbornej kvalifikácii MUDr. Mariána Šucha, jeho prístupe a bohatým skúsenostiam v oblasti medicíny, tradičnej čínskej medicíne a biorezonancii. Napokon sa začal venovať liečbe pacientom a riešeniu ich zdravotných problémov, čo mu je najbližšie a preto založil Inštitút BIOHARMONIA , ktorý je zameraný na pomoc chorým k dosiahnutiu optimálneho zdravia a pohody. Mnohoročným študovaním a následným uplatnením vedomostí v praxi,ale aj spoluprácou so zahraničnými kolegami sa postupne dopracoval k najlepším možným výsledkom.


PÁR FAKTOV O NAŠEJ DOTERAJŠEJ PRÁCI :

Doteraz sme úspešne liečili viac ako 6 000 spokojných pacientov za posledných 20 rokov

Máme podloženú a nepopierateľnú viac ako 97% úspešnosť pri odvykaní od fajčenia ( najvyššia na Slovensku )

Ošetrili sme mnoho pacientov , ktorý si nevedeli rady so svojím zdravotným a psychickým stavom a pri odchode od nás sú k dispozícií pozitívne spätné ohlasy.

Boli sme reprezentovaní ako v tlačových tak aj televíznych médiach, čo poskytuje záruku istoty.


Inštitút BIOHARMONIA je prvá a najúspešnejšia biorezonančná klinika na Slovensku vôbec.


Poslanie BIOHARMONIE :


Snaha na zvýšenie povedomia o dostupných, bezpečných, účinných a prírodných liečebných postupoch. Prispieť nimi k zlepšeniu a udržaniu optimálneho zdravia a pohody.

Tím pracovníkov v Bioharmonii je kvalifikovaný vo výžive a biorezonančnej terapií, ak máte záujem ako možete zlepšiť Vaš zdravotný stav alebo môžeme pomôcť zlepšiť Váš konkrétny zdravotný problém, neváhajte a ozvite sa nám.
Buď na tel.čísla 0905 929 674 ; 0911 602 279 alebo e-mailom na : marian.such@bioharmonia.sk ; marian.such@gmail.com


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

1427337

19.9.2019
ÚvodÚvodná stránka