Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

 

BIOHARMONIA - Centrum pre zdravý životný štýl

 

 


Bioharmonia má od svojho vzniku v roku 1992 už niekoľko stoviek spokojných klientov, ktorí k liečebným účelom využívajú magnetické a svetelné polia našich prístrojov. S účinkami týchto prístrojov sme veľmi dobre oboznámení. V celej rade prípadov sú totiž fyzikálne liečebné metódy rovnocennou náhradou klasickej farmakologickej liečby a k organizmu sú veľmi šetrné. Napriek tomu, že sú možnosti tohto typu liečenia značne rozsiahle, je medzi laickou, ale aj odbornou verejnosťou o týchto metódach celkom nízka povedomosť. V snahe sprístupniť tieto metódy širokej verejnosti sme sa rozhodli otvoriť centrum pre zdravší životný štýl - Bioharmoniu.

 

 

 

Aby bola naša pomoc ešte výraznejšia, neustále sa snažíme toto pracovisko vylepšovať unikátnymi prístrojmi, ktoré sú známe po celom svete. V dnešnej dobe, keď je život sprevádzaný každodenným stresom, zhoršeným životným prostredím alebo taktiež civilazačnými chorobami, je stále viac obtiažnejšie nachádzať cesty k fyzickej a psychickej vyrovnanosti a pohode. Vďaka princípom ktoré kedysi dávno vynašla čínska medicína je náš organizmus schopný odolávať vonkajším nepriaznivým vplyvom ako sú baktérie, vírusy, pliesne, parazity, toxické látky, ťažké kovy, elektromagnetický smog a ďalšie záťaže. Základným kameňom k dosiahnutiu takéhoto cieľa je poznanie svojho zdravotného stavu a nastavenie smeru k jeho zlepšeniu.


Základným technologickým vybavením nášho centra je prístroj BICOM 2000. Jeho diagnostické možnosti sú vďaka unikátnemu softwaru značne rozsiahle. BICOM 2000 prispieva k harmonizácii organizmu tím, že dokáže neutralizovať tie zložky energetických impulzov, ktoré jeho rovnováhu narušujú. V harmonizovanom organizme potom môžu účinne pôsobiť všetky vnútorné sily (napr. imunitný systém), ktoré sú schopné zvládnuť všetky negativné pôsobenia vonkajších hore menovaných nepriaznivých vplyvov.Je známy fakt, že celé rady zdravotných problémov si všimneme až vtedy, keď nás začnú subjektívne obťažovať.Obvykle sa prejavujú bolesťami alebo poruchami funkcie. Je tomu tak obvykle preto, že prah citlivosti leží vysoko nad okamžikom, kedy sa už patologický proces v organizme začal. Hoci bývajú tieto zmeny niekedy veľmi nepatrné, máme mnohokrát niekoľko rokov času, než nás svojím prejavom zaskočí.


Diagnostika a terapia prístrojom BICOM 2000 je založená na biorezonančnom princípe. (najčastejšie sa používa na liečenie alergií)

Je treba upozorniť a zdôrazniť,že BICOM biorezonančná technológia:

1. je bezbolestná neinvazná metóda


2. je metóda pri ktorej nie je organizmus nikdy vystavený pôsobeniu žiadneho elektrického prúdu


3. nedokáže riešiť akútne problémy, ktoré vyžadujú okamžitý chirurgický zákrok


4. organizmus v priamom slova zmysle nelieči, ale pomocou informačného princípu organizmus harmonizuje o vlastné liečenie ,čiže o nápravu chýb a porúch sa potom organizmus postará sám


Diagnostické možnosti :


- potravinové alergény, presnejšie testovanie alergických reakcií organizmu na jednotlivé druhy bežných potravín


- všeobecné alergény - pely, prach, zvieracie chlpy (srsť)


- nedostatok minerálov a vitamínov v tele


- napadnutie vírusmi, baktériami, pliesňami a inými parazitmy


- poruchy orgánov a orgánových skupín


- psychická záťaž,záťaž toxínmy a ťažkými kovmi

Terapeutické možnosti :


- eliminácia alergických zátaží


- akutné a chronické zánety tráviacej sliznice, tenkého a tlstého čreva


- reumatické ťažkosti


- ťažkosti vnútorných orgánov


- migrény a všetky podobné druhy bolesti


- problémy s ďasnami a ústnou dutinou


- odstránenie vírusov, baktérii, pliesní a iných parazitov z tela


- riešenie niektorých systémovych porúch


- neinvazné odstraňovanie bradavíc


- eliminácie závislosti na fajčení


- problémy akútne a chronické

Konzultácie sú samozrejme poskytované zadarmo !

 


 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

1427333

18.9.2019
ÚvodÚvodná stránka